O nas

Zarząd ORIENT ACADEMY

Julian Górski & Aneta Bocheńska

General Manager

Moje pierwsze doświadczenie z kulturą i krajami dalekiego wschodu zaczęło się w szkole średniej - fascynacją filmami Kurosawy, literaturą Akutagawy i treningami karate.

Jednym z momentów przełomowych w moim życiu było spotkanie we Wrocławiu z japońskim nauczycielem kendo - szermierki, którą praktykuję od 2004 roku.  Jestem również trenerem i prezesem wrocławskiego Klubu Kendo Dragons.

Ponad dwa lata naszych wspólnych treningów i rozmów znacznie zbliżyło mnie do kultury Azji. Następnie podróże do Japonii w latach 2013-2016 i współorganizacja przez ponad siedem lat szkół języka japońskiego i koreańskiego we Wrocławiu - to doświadczenie, które jest niewątpliwie cennym zasobem naszej Akademii.

U nas nauczycie się mówić w językach orientalnych, zapraszamy!  - Julian Górski

Zobacz naszą 
profesjonalną kadrę

KADRA

Posiadamy własne materiały edukacyjne opracowane według autorskiego programu

Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach: minimum 4, maksimum 8 osób.

Co o nas mówią?

 Opinie z naszego facebooka:
 • SYLWIA

  “Serdecznie polecam Szkołę Korean Horangi. Nauka z Panią Hanią to czysta przyjemność. Zawsze czekam z niecierpliwością na kolejne czwartkowe zajęcia. Kiedyś myślałam że 90 minutowe zajęcia będą za długie a okazuje się, że czas tak szybko mija, że często nawet je przedłużamy. Uczę się ponad rok i mam nadzieję, że moja przygoda z językiem koreańskim potrwa dłużej dzięki nauce w tej szkole.감사합니다 한나 씨”

  ANITA

  “Dopiero niedawno zaczęłam zajęcia w szkole Horangi. Jednak już mi się bardzo podoba ina pewno zostanę na dłużej! Bardzo polecam zajęcia z panią
  이다민 선생님! ”

  AMY

  “Polecam z calego serca! Cudowna nauczycielka한나 선생님 sprawia, ze lekcje sa czysta przyjemnoscia, a zagadnienia tłumaczy w sposób latwy do zrozumienia. Poza tym jest w stałym kontakcie z uczniami, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i zawsze sluzy pomoca i dodatkowymi ćwiczeniami. Jestem zachwycona zajęciami i czuje, ze trafilam w odpowiednie miejsce i do odpowiedniej osoby:)
   Bardzo dziękuję:)”
 • Magdalena

  “Polecam szkołę z całego serca. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach oraz w atmosferze sprzyjającej efektywnemu uczeniu się, w oparciu o interesujące materiały dydaktyczne i z wykorzystaniem niestandardowych metod nauczania. Lektorka (Anna Michałkiewicz) jest osobą wymagającą i jednocześnie bardzo przyjaźnie nastawioną do ucznia, dostosowującą sposoby pracy do możliwości osób uczących się i elastycznie reagującą na potrzeby grupy- po prostu idealna nauczycielka:).”

  Katarzyna

  “Małe grupy, super prowadząca zajęcia pani Ania, rewelacyjna atmosfera podczas zajęć. Bardzo dobry i szybki kontakt ze szkołą. Każdemu zainteresowanemu nauką języka koreańskiego BARDZO POLECAM!!”

  ANDZIA

  “Super szkoła. Przemili lektorzy, którzy służą pomocą na każdym kroku. Szybki i profesjonalny kontakt. Serdecznie polecam:)”
 • aneta

  “Energiczni lektorzy, z podejściem do młodzieży, ciekawe zajęcia w małych grupach, polecam:)”

  Aleskandra

  “Wybrałam tę szkołę ze względu na dobrą cenę w stosunku do ilości lekcji i nie żałuję:) sensei jest miła, pomocna i zawsze stara się wszystko wyjaśnić najlepiej jak umie, zawsze raczy nas ciekawostkami o Japonii, a lekcje z nią są bardzo przyjemne. Klasa również wydaje się bardzo sympatyczna. Pan odpowiadający na maile służy pomocą i odpowiada na wszelkie pytania, za co bardzo mu dziękuję. Gorąco polecam! ❤”

Szybki kontakt

+48 517 413 573
kontakt@orientacademy.pl

Adres do korespondencji:

ORIENT ACADEMY sp. z o.o.
ul. Saperów 2a
53-151 Wrocław
NIP: 894-321-56-75
REGON: 525865794
KRS: 0001047405
Konto bankowe (PLN): BANK ING 07 1050 1575 1000 0090 8251 8862
© Copyright 2022 - Orientacademy
envelopephone-handset