kadra

Zapoznaj się z naszą profesjonalną kadrą nauczycielską

Nasi nauczyciele wprowadzą Cię w świat języka, którego pragniesz poznać.
Nauczą Cię kultury języków orientalnych – zawsze profesjonalnie i przyjaźnie.
Zapraszamy do wspólnej podróży w Orient Academy.


Beata Park

Cześć!안녕하세요!
Jestem Beata Park i jestem absolwentką Filologii Koreańskiej we Wrocławiu. Moja przygoda z Koreą zaczęła się osiem lat temu, gdy dostałam się na studia. Wtedy jeszcze nic nie wiedziałam o tym kraju... jednak szybko zakochałam się w języku, dramach, kulturze i oczywiście jedzeniu ????

이다민

Damin Lee

Hello, I'm Damin Lee. I am currently living in Wrocław.
I am very excited and grateful as a Korean for liking Korea and being interested in Korean even though you are far from Korea. In Korea, I was... teacher in middle and high school and completed the "Korean Language Curriculum as a Foreign Language." I'm happy to be able to teach you Korean in Poland.

I'm also a Polish student, so I understand how you feel about learning a foreign language. I want to help you learn Korean pleasantly. I hope we can have a happy time together :) Thank you ????

이나리

Paulina Bartnicka

Cześć! Mam na imię Paulina :) Moje zainteresowanie Koreą zaczęło się w 2016 roku i od tamtej pory kultura oraz język koreański towarzyszą mi niemalże codziennie.

 

Karolina Kącka

Cześć wszystkim!
Jestem Karolina i będę uczyć naszych najmłodszych uczniów. Naukę japońskiego zaczęłam sama w wieku 13 lat. Wtedy to kupiłam swój pierwszy podręcznik i zaczęłam przygodę z... hiraganą, katakaną i pierwszą gramatyką. Język wciągnął mnie na tyle, by iść na japonistykę na Uniwersytecie Warszawskim :)

록사나

Roksana Skibińska

Hej! 안녕~ Mam na imię Roksana.
Zainteresowałam się Koreą Południową przede wszystkim dzięki muzyce ale dosyć szybko zwróciłam uwagę na sam język, który całkowicie mnie zachwycił.
Języka ojczystego się nie wybiera ale... na szczęście te, których chcemy się nauczyć, wybieramy już samodzielnie.
Mam nadzieję, że Wy również zdecydujecie się na język koreański. :)
W 2018 roku zaczęłam studiować koreanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, a każde kolejne zajęcia utwierdzały mnie w przekonaniu, że wybranie tego kierunku było strzałem w dziesiątkę – chyba nigdzie nie odnalazłabym się lepiej.

Obecnie piszę pracę licencjacką o swojej największej pasji, jaką jest koreańskie kino. Z wielką chęcią przybliżę Wam jego historię lub polecę jakiś film. :) Mimo że Koreę zaczęłam poznawać na własną rękę, to dopiero na studiach dowiedziałam się o rzeczach, które trudno wyszukać nawet w Internecie.

Chciałabym się z Wami podzielić tymi ciekawostkami w czasie zajęć – to właśnie poznanie pozostałych aspektów kultury pozwoli na lepsze zrozumienie języka. Od ponad 5 lat Korea jest nieodłączną częścią mojej codzienności i nie potrafię sobie wyobrazić, żeby mogło być inaczej.

Moje dawne marzenie o przyszłości związanej z kulturą koreańską zaczyna się spełniać. :) Mam nadzieję, że uda mi się Was zarazić pasją nie tylko do języka koreańskiego, ale także do samej Korei! ????

서한나

Hanna Wanszewicz

Cześć wszystkim! :)
Moją przygodę z Koreą zaczęłam w roku 2014, kiedy to koleżanka pokazała mi występ BTS. Od tamtego czasu pogłębiam moją wiedzę nie tylko w zakresie kultury koreańskiej, ale przede... wszystkim języka.

고샤

Małgorzata Dubaj

Cześć, jestem Gosia!
Oprócz pasji do języka, kuchni i kultury koreańskiej, moją największym hobby jest taniec - trenuję i uczę hip-hopu oraz jazz funku.
Wbrew pozorom to właśnie przez... taniec zainteresowałam się Koreą i wszystkim co z nią związane!
Z językiem koreańskim jestem związana już prawie 10 lat - zaczynając od kursów językowych, przez studia i wyjazdy do Korei, po pracę na codzień w firmie koreańskiej oraz tłumaczenie zespołów na koncertach (np. 24K, IN2IT, DAY6).

도미니카

Dominika Sznajder

Cześć!
Z przyjemnością pomogę Wam w nauce języka japońskiego i koreańskiego! Oprócz nauki języka podczas zajęć chciałbym Was bliżej zapoznać z kulturą i tradycją tych krajów. Moje... doświadczenie wynika nie tylko z wiedzy teoretycznej, ale i praktycznej, którą zdobyłam mieszkając i pracując w Japonii przez ponad 5 lat, a także podczas podróży do Korei.
Pracowałam w japońskiej firmie w Tokio zajmującej się centrami gier na terenie Japonii z pracownikami zarówno z Japonii jak i z Korei. Dlatego też etyka pracy, sposób myślenia oraz np. jakie cechy osobowości czy nawyki są doceniane nie są mi obce.

얼라

Aleksandra Osak

Cześć!
Mam na imię Ola i jestem absolwentką Koreanistyki na Uniwersytecie Wrocławskim.
Moja przygoda z koreańskim zaczęła się od muzyki, kiedy to na YouTubie... polecony mi filmik z osobami reagującymi na k-pop. Dość szybko zakochałam się w języku, którego alfabet i brzmienie mi się spodobało.

아우랠리아

Aurelia Ćwiertnia

Hej, jestem Aurelia!
Jestem tutaj, aby wesprzeć Was w nauce języka japońskiego i koreańskiego!
Na Uniwersytecie Warszawskim studiuję od 2016, gdzie zaczęłam uczyć się japońskiego. Od 2018 roku... rozpoczęłam studia na kierunku koreanistyka.
Nauka języków to moja pasja — jestem również lektorem języka angielskiego ????
Wychodzę z założenia, że dzięki językowi można przeniknąć i poznać kulturę danego kraju.
Interesuję się feminizmem, współczesną popkulturą oraz filmem. Fascynuje mnie również tradycyjna kulturą Japonii i Korei, o której z chęcią Wam opowiem! ????

김하늘

Anna Fukunaga

Witajcie,
uczę języka koreańskiego oraz japońskiego w naszej Akademii.
Jestem absolwentką filologii koreańskiej UAM w Poznaniu, z ukończonym magisterium z dziennikarstwa i badań... kulturowych na Hankuk University of Foreign Studies w Korei Południowej.
Spędziłam sześć lat ucząc się i pracując w Seulu, obecnie nauczam języka koreańskiego i japońskiego, przebywając w Japonii od 2019 roku.

Będę prowadzić lekcje w godzinach przedpołudniowych a nawet wcześnie rano:)
Przygotujcie się na awangardowe podejście do nauczania, lekcje ze mną to czysta przyjemność, a czasami zabiorę Was w wycieczkę po pięknej Japonii - tak, tam również jest możliwa nauka koreańskiego ❤️

아니아

Anna Michałkiewicz

Cześć! Jestem KoreAnka ;-)
Zaczęło się od pierwszego koreańskiego serialu jaki zobaczyłam w 2011 roku – z polecenia koleżanki obejrzałam dramę Heartstrings i…… przepadłam :-)
Bardzo szybko przyzwyczaiłam się do... nieznanej barwy i brzmienia języka, z którym jak się później okazało związałam swoje dorosłe życie.
Zapisanie się na pierwszy rocznik koreanistyki we Wrocławiu zupełnie bez znajomości języka było dla mnie nie lada wyzwaniem, które zaowocowało fascynacją kulturą, wielokrotnymi wyjazdami na półwysep, ale przede wszystkim nawiązaniem przyjaźni na całe życie.

 

Alina Martyniak

Cześć! 😊 Nazywam się Alina Martyniak. Podstaw języka koreańskiego nauczyłam się mieszkając przez kilka miesięcy w Korei. Obecnie pracuję w koreańskiej firmie jako tłumacz polsko-koreański. Podczas nauki języka stawiam na ... mówienie, dlatego będzie to główną częścią naszych zajęć. Więcej opowiem przy naszym pierwszym spotkaniu. Zapraszam do zapisów!

고시아

Małgorzata Fabiszak

Cześć, 안녕하세요~ Mam na imię Gosia i skończyłam filologię koreańską na UAM w Poznaniu. Miłością do Korei zaraziła mnie moja koleżanka z liceum - był rok 2009, mało kto interesował się tak odległym krajem, a ja usłyszałam ... piosenkę Super Junior "Sorry, sorry" i przepadłam:) Do fascynacji muzyką szybko dołączyły dramy, zaczęłam wyłapywać pojedyncze słówka oraz zwroty i stwierdziłam, że nauczę się alfabetu. Szkoły językowe nie były wtedy tak popularne, więc zdecydowałam, że koreanistyka będzie moim drugim kierunkiem studiów i potraktowałam naukę języka jako hobby. W 2015 roku zrealizowałam marzenie o wyjeździe do Korei i spędziłam rok na kursie językowym na HUFS w Seulu. Przez ostatnie 5 lat pracowałam jako stewardessa z j. koreańskim na pokładach LOT.

 

Karolina Kącka

Cześć wszystkim!
Jestem Karolina i będę uczyć naszych najmłodszych uczniów. Naukę japońskiego zaczęłam sama w wieku 13 lat. Wtedy to kupiłam swój pierwszy podręcznik i zaczęłam przygodę z hiraganą, katakaną i pierwszą gramatyką. Język wciągnął mnie na tyle, by iść na japonistykę na Uniwersytecie Warszawskim :)

 

Marta Lawaty

こんにちは!
Nazywam się Marta i będę miała przyjemność uczyć Was japońskiego :) Sama zaczęłam interesować się tą kulturą, gdy w młodości obejrzałam z siostrą anime Sailor Moon.
Piękne brzmienie tego języka zachęciło mnie do nauki w wieku 14 lat, a następnie do wyjazdu na wolontariat do Japonii :) Mieszkałam, uczyłam się i pomagałam we wszelkiego rodzaju atrakcjach takich jak festiwale, maratony czy koła zainteresowań przez cały rok, dlatego wiem jak ważne jest przełamanie oporu w mowie :) Obecnie kontynuuję
naukę na Uniwersytecie Warszawskim.
Przekazuję piękno tego języka i kultury w przyjaznej atmosferze, pełnej zabaw i muzyki. Mam nadzieję, że zobaczymy się na zajęciach ;)

 

Ewa Bystrek

Hej! Mam na imię Ewa 😊 Nauka języków obcych od zawsze była moją pasją. Ukończyłam filologię koreańską (I i II stopień) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a obecnie pracują jako tłumacz w firmie koreańskiej. Od pięcu lat nauczam języka koreańskiego prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Swoje zajęcia staram prowadzić się tak, aby dla każdego były ciekawe i przynosiły satysfakcjonujące efekty. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dostosowuję materiały oraz tempo do jego potrzeb. Obserwowanie postępów i sukcesów moich uczniów daje mi wiele radości. Mam nadzieję, że podczas zajęć będę mogła przybliżyć Wam zarówno zagadnienia gramatyczne, jak i będę mogła podzielić się z Wami ciekawostkami kulturowymi czy historycznymi lub też opowieściami o podróżach z Korei Południowej :) Do zobaczenia ~

 아드랸나

Adrianna Majer

Cześć, mam na imię Adrianna!

Swoją przygodę z językiem koreańskim zaczęłam w 2012 roku, kiedy po raz pierwszy usłyszałam - całkiem przez przypadek zresztą - koreańską muzykę. Niemalże od razu zaczęłam też oglądać koreańskie dramy i tak bardzo mi się spodobał ten niezwykły język, że zaczęłam się go uczyć.

 

Dominika Warchoł

Cześć!
Mam na imię Dominika i jestem absolwentką filologii koreańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Ewa Bystrek

Hej! Mam na imię Ewa 😊 Nauka języków obcych od zawsze była moją pasją. Ukończyłam filologię koreańską (I i II stopień) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a obecnie pracują jako tłumacz w firmie koreańskiej. Od pięcu lat nauczam języka koreańskiego prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Swoje zajęcia staram prowadzić się tak, aby dla każdego były ciekawe i przynosiły satysfakcjonujące efekty. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dostosowuję materiały oraz tempo do jego potrzeb. Obserwowanie postępów i sukcesów moich uczniów daje mi wiele radości. Mam nadzieję, że podczas zajęć będę mogła przybliżyć Wam zarówno zagadnienia gramatyczne, jak i będę mogła podzielić się z Wami ciekawostkami kulturowymi czy historycznymi lub też opowieściami o podróżach z Korei Południowej :) Do zobaczenia ~

 아드랸나

Adrianna Majer

Cześć, mam na imię Adrianna!

Swoją przygodę z językiem koreańskim zaczęłam w 2012 roku, kiedy po raz pierwszy usłyszałam - całkiem przez przypadek zresztą - koreańską muzykę. Niemalże od razu zaczęłam też oglądać koreańskie dramy i tak bardzo mi się spodobał ten niezwykły język, że zaczęłam się go uczyć.

Szybki kontakt

+48 517 413 573
kontakt@orientacademy.pl

Adres do korespondencji:

ORIENT ACADEMY sp. z o.o.
ul. Saperów 2a
53-151 Wrocław
NIP: 894-321-56-75
REGON: 525865794
KRS: 0001047405
Konto bankowe (PLN): BANK ING 07 1050 1575 1000 0090 8251 8862
© Copyright 2022 - Orientacademy
envelopephone-handset